Over ons

Toegegeven: onze branche heeft een beetje een stijf en stoffig imago. Maar dat betekent niet dat alle accountants en adviseurs hetzelfde zijn. Daar is ons bedrijf een goed voorbeeld van.

Bij Smids en Schakel werken heel verschillende mensen. De een meer ingetogen, de ander extravert. En onze persoonlijke interesses lopen zo ver uiteen, dat het kiezen van een personeelsuitje elk jaar een kriem is. Toch kiezen we bewust voor deze diverse samenstelling. Zo is er namelijk altijd een accountant of adviseur waar u een klik mee heeft.

Hoe dan ook, we hebben één ding gemeen: onze passie. Een passie voor cijfers en het helpen van mensen daarmee. Een combinatie die heel veel voldoening geeft. Zoals een arts zijn passie voor het menselijk lichaam inzet om anderen te helpen, zo doen wij dat met cijfers. Wat dat betreft zijn accountants net gewone mensen!

Naast een grapje op z’n tijd, vinden we het bij Smids en Schakel belangrijk om met beide benen op de grond te blijven. We spreken met gewone woorden en zeggen ‘gewoon’ waar het op staat. Bij ons geen gladde praatjes of gedraai, maar een eerlijk antwoord of advies. Noem het open, direct of Friese nuchterheid; zo zijn we gewoon. En dat waarderen onze klanten.

Arjan Visser

cliëntadviseur
j.a.visser@smidsenschakel.nl
(058) 213 03 05

Tea Bonnema

cliëntadviseur
t.bonnema@smidsenschakel.nl
(058) 213 03 05

Stefan Venema

cliëntadviseur
s.e.venema@smidsenschakel.nl
(058) 213 03 05

Jettie Veltman-Elsinga

accountant/cliëntadviseur
j.veltman@smidsenschakel.nl
(058) 213 03 05

Stephan Dijkstra

adviseur HRM
s.dijkstra@smidsenschakel.nl
(058) 213 03 05

Aize van der Heide

salarisadministrateur
a.vdheide@smidsenschakel.nl
(058) 213 03 05

Miente Viersen

assistent accountant
m.viersen@smidsenschakel.nl
(058) 213 03 05

Hester Hoekstra

officemanager
h.hoekstra@smidsenschakel.nl
(058) 213 03 05

Peter de Vries

ICT
p.devries@smidsenschakel.nl
(058) 213 03 05

Wybo van der Heide

cliëntadviseur
w.k.vdheide@smidsenschakel.nl
(058) 213 03 05

Annamarie ten Tuynte

secretariaat
a.m.tentuynte@smidsenschakel.nl
(058) 213 03 05

Anna de Jong

assistent accountant
a.dejong@smidsenschakel.nl
(058) 213 03 05

Jelmer Vrouwenvelder

cliëntadviseur
j.vrouwenvelder@smidsenschakel.nl
(058) 213 03 05

Watze Tigchelaar

accountant/vennoot
w.tigchelaar@smidsenschakel.nl
(058) 213 03 05

Andries Rienks

salarisadministrateur
a.rienks@smidsenschakel.nl
(058) 213 03 05

Marieke van der Veer-Bosch

belastingadviseur
m.vdveer@smidsenschakel.nl
(058) 213 03 05

Raymond Delévacq

accountant/cliëntadviseur
r.delevacq@smidsenschakel.nl
(058) 213 03 05

Jacob Steert

accountant/cliëntadviseur
j.steert@smidsenschakel.nl
(058) 213 03 05

Aafke Groenhof

aangiftemedewerker
a.groenhof@smidsenschakel.nl
(058) 213 03 05

Linda Witvoet

secretariaat
l.witvoet@smidsenschakel.nl
(058) 213 03 05

Tea Wieland

accountant/cliëntadviseur
t.f.wieland@smidsenschakel.nl
(058) 213 03 05

Jorrit Bijker

assistent accountant
j.bijker@smidsenschakel.nl
(058) 213 03 05

Aaltsje Hoekstra

secretariaat
a.hoekstra@smidsenschakel.nl
(058) 213 03 05

Peter Steenhuis

belastingadviseur/vennoot
j.p.steenhuis@smidsenschakel.nl
(058) 213 03 05

Corine van der Maden

belastingadviseur
c.vdmaden@smidsenschakel.nl
(058) 213 03 05

Jacolien van der Lei

cliëntadviseur
j.vanderlei@smidsenschakel.nl
(058) 213 03 05

Ilona Finnema

secretariaat
i.finnema@smidsenschakel.nl
(058) 213 03 05

Johannes Buursma

cliëntadviseur
j.buursma@smidsenschakel.nl
(058) 213 03 05

Sebastiaan Veldkamp

accountant/vennoot
s.veldkamp@smidsenschakel.nl
(058) 213 03 05

Wie we zijn

Directie

Sebastiaan Veldkamp

accountant/vennoot
s.veldkamp@smidsenschakel.nl
(058) 213 03 05

Watze Tigchelaar

accountant/vennoot
w.tigchelaar@smidsenschakel.nl
(058) 213 03 05

Peter Steenhuis

belastingadviseur/vennoot
j.p.steenhuis@smidsenschakel.nl
(058) 213 03 05

Accountancy

Sebastiaan Veldkamp

accountant/vennoot
s.veldkamp@smidsenschakel.nl
(058) 213 03 05

Watze Tigchelaar

accountant/vennoot
w.tigchelaar@smidsenschakel.nl
(058) 213 03 05

Tea Wieland

accountant/cliëntadviseur
t.f.wieland@smidsenschakel.nl
(058) 213 03 05

Jelmer Vrouwenvelder

cliëntadviseur
j.vrouwenvelder@smidsenschakel.nl
(058) 213 03 05

Jacob Steert

accountant/cliëntadviseur
j.steert@smidsenschakel.nl
(058) 213 03 05

Johannes Buursma

cliëntadviseur
j.buursma@smidsenschakel.nl
(058) 213 03 05

Arjan Visser

cliëntadviseur
j.a.visser@smidsenschakel.nl
(058) 213 03 05

Anna de Jong

assistent accountant
a.dejong@smidsenschakel.nl
(058) 213 03 05

Tjitske Hobma

assistent accountant
t.hobma@smidsenschakel.nl
(058) 213 03 05

Jorrit Bijker

assistent accountant
j.bijker@smidsenschakel.nl
(058) 213 03 05

Miente Viersen

assistent accountant
m.viersen@smidsenschakel.nl
(058) 213 03 05

Tea Bonnema

cliëntadviseur
t.bonnema@smidsenschakel.nl
(058) 213 03 05

Jacolien van der Lei

cliëntadviseur
j.vanderlei@smidsenschakel.nl
(058) 213 03 05

Raymond Delévacq

accountant/cliëntadviseur
r.delevacq@smidsenschakel.nl
(058) 213 03 05

Jettie Veltman-Elsinga

accountant/cliëntadviseur
j.veltman@smidsenschakel.nl
(058) 213 03 05

Wybo van der Heide

cliëntadviseur
w.k.vdheide@smidsenschakel.nl
(058) 213 03 05

Jeroen Bosma

assistent accountant
j.bosma@smidsenschakel.nl
(058) 213 03 05

Stefan Venema

cliëntadviseur
s.e.venema@smidsenschakel.nl
(058) 213 03 05

Algemeen

Hester Hoekstra

officemanager
h.hoekstra@smidsenschakel.nl
(058) 213 03 05

Belastingadvies

Peter Steenhuis

belastingadviseur/vennoot
j.p.steenhuis@smidsenschakel.nl
(058) 213 03 05

Marieke van der Veer-Bosch

belastingadviseur
m.vdveer@smidsenschakel.nl
(058) 213 03 05

Corine van der Maden

belastingadviseur
c.vdmaden@smidsenschakel.nl
(058) 213 03 05

Aafke Groenhof

aangiftemedewerker
a.groenhof@smidsenschakel.nl
(058) 213 03 05

Jannie Poortema

belastingconsulent
j.poortema@smidsenschakel.nl
(058) 213 03 05

Personeel & Salaris

Stephan Dijkstra

adviseur HRM
s.dijkstra@smidsenschakel.nl
(058) 213 03 05

Aize van der Heide

salarisadministrateur
a.vdheide@smidsenschakel.nl
(058) 213 03 05

Andries Rienks

salarisadministrateur
a.rienks@smidsenschakel.nl
(058) 213 03 05

Secretariaat

Hester Hoekstra

officemanager
h.hoekstra@smidsenschakel.nl
(058) 213 03 05

Ilona Finnema

secretariaat
i.finnema@smidsenschakel.nl
(058) 213 03 05

Linda Witvoet

secretariaat
l.witvoet@smidsenschakel.nl
(058) 213 03 05

Annamarie ten Tuynte

secretariaat
a.m.tentuynte@smidsenschakel.nl
(058) 213 03 05

Aaltsje Hoekstra

secretariaat
a.hoekstra@smidsenschakel.nl
(058) 213 03 05